buttons

Всеукраїнському центральному військовому санаторію «Приморський» надано чергову допомогу.

Всеукраїнському центральному військовому санаторію «Приморський» надано чергову допомогу.

01.09.2021

Фондом надано чергову допомогу центральному військовому санаторію «Приморський». Санаторій розташований в Запорізькій області, в місті Приморськ. Його було створено для Міністерства оборони України. Це військовий санаторій (на 200 ліжок) для проведення санаторно-курортного та реабілітаційного лікування учасників АТО та їх сімей.
Для повноцінного функціонування та дотримання технологічного процессу закладу, Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність», було придбано 6 мікрохвильових печей. Віце-президент фонду Яна Юріівна Іванілова, в офісі організації передала допомогу керівництву санаторія.
Нагадаємо, що раніше фонд неодноразово здійснював підтримку цього закладу. Наприклад, в рамках програми Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» – «Нова бібліотека», санаторію були придбані і подаровані 300 книг художньої літератури різних напрямів і жанрів.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» і надалі буде надавати допомогу військовому санаторію «Приморський», розуміючи важливість його функціонування для захисників нашої Батьківщини.

en_US