buttons

Пізнавальна екскурсія до льотчиків та допомога фонда. (Відео)

Пізнавальна екскурсія до льотчиків та допомога фонда. (Відео)

01.09.2021

Хто з дітей і дорослих, не мріяв побувати біля воєнного бойового літака, а навіть і побувати всередині ? Скажемо відверто – багато хто з нас.
І таку можливість для дітей та батьків Дніпра надав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» і організував цікаву та пізнавальну екскурсію до Дніпровського аеропорту, де базується частина винищувальної авіації України. До цікавого дійства запросили дітей і батьків учасників та ветеранів АТО, культурно-духовного центру «Українське Подаір‘я» при Дніпровскій Єпархії УПЦ КП, громадських організацій та загальноосвітних шкіл Дніпра.

Прийшли до захісників країни не с пустими руками. Від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» подарували пральну машину, яка необхідна доя побутових моментів життя та бойової служби пілотів.
Для гостей зробили цікаву екскурсію, показали літаки, розповіли про бойову та допоміжну техніку, про нюанси бойовоі служби особистого складу частини винищувальної авіації України. Дозволили приміряти амуніцію пілотів та кожен з бажаючих зміг особисто піднятися на борт бойового літака і відчути себе військовим пілотом та захісником України.
Як вважає віце – президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова – такі пізнавальні екскурсії дозволять розширити погляд дітей на наш світ, дізнатися більше про нашу армію, про захісников країни. Такі зустрічі роблять наше покоління більш патріотичними та відповідальними. І безумовно, це просто цікаво і корисно для кожної людини.
На завершення діти та батьки подякували представникам фонду та керівництву військової частини за екскурсію і зробили спільну світлину.
А фонд і надалі буде підтримувати наших воїнів – пілотів та надавати їм допомогу.

en_US