buttons

УВАГА! БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК! БОРОТЬБА ЗА ЖИТТЯ ! МАЛЕНЬКОМУ ДЕМИДУ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

УВАГА! БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК! БОРОТЬБА ЗА ЖИТТЯ ! МАЛЕНЬКОМУ ДЕМИДУ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

01.09.2021

До Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» звернулися друзі Олени Шантовскоі (Дубовик) (мами хлопчика Демида).
До них в родину прийшла біда. Після численних обстежень малюкові поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.
Демидові усього 2 роки і 7 місяців! Час для нього йде зараз не на дні, а на години!
І зараз він потребує нашої допомоги!
Зараз маленький Демид знаходиться в клінічному комплексі «Іхілофф» (Ізраїль), де намагаються допомогти юному українцю.
А поки друзі і мама звертаються до всіх, хто може допомогти. Будь-яка допомога, в будь-якому розмірі – це Надія на життя нашого Демида! «Благаємо і просимо
допомогти дитині!», – звертаються до всіх друзі родини.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ніколи не проходить повз чужу біду і хоче максимально допомогти всім. І теж закликає усіх небайдужих людей допомогти маленькому громадянину нашої країни. Бізнесменів, підприємців, фірм, організацій та підприємств. Усіх, хто може врятувати життя малюка.

Запрошуємо усiх 24 листопада до ресторану “APRIL” (м.Дніпро. ул. Сергея Ефремова, 21 д) о 13.00 !!!! Прекраснi вироби «хенд-мейд», картина вiд Светлана Ярош i ще багато чого цiкавого! Нагадую, що всi кошти вiд продажу пiдуть на лiкування онкохворого хлопчика Демида Дубовика. Приходьте, придбайте що-небудь та забирайте додому чарiвну рiч зi свiтлою енергетикою. I нехай вона приносить вам радiсть та охороняє вiд всiх негораздiв!

en_US