buttons

У Дніпрі, в обласній лікарні ім. Мечникова нагородили молодих лікарів та подарували нове професійне обладнання.

У Дніпрі, в обласній лікарні ім. Мечникова нагородили молодих лікарів та подарували нове професійне обладнання.

01.09.2021

24 грудня 2018 року, у головному корпусі обласноі лікарні їм. Мечникова відбулося нагородження лікарів Президентськими стипендіями і грамотами, а також вручення нової апаратури для реанімаційних відділень.
В цей день тут зібралося близько ста лікарів різного віку, від більш досвідчених фахівців до наймолодших, які подають надії на нові відкриття і порятунок, ще багатьох людських життів. На даний момент фахівці Дніпровської лікарні вже змогли допомогти більш ніж трьом тисячам бійців, які захищають нашу країну на Сході України.

Головний лікар обласноі лікарні їм. Мечникова Сергій Риженко привітав усіх з Новим роком та Різдвом. Колегам він побажав здоров’я, оскільки здоров’я дозволяє мріяти про щось більше в нашому житті. В цей день всі зібралися тому, що в лікарні з’явилося нове обладнання, яке дозволить рятувати тяжкохворих пацієнтів. У семи відділеннях інтенсивної терапії лікарні тепер є сім перфузорів – це шприцеві насоси, прилади яких дають можливість вважати точність дозування і крапельно розподіляти ліки, щоб подавати його важко хворим.


Обладнання лікарні подарували небайдужі люди. Частину за свої кошти придбав і подарував меценат лікарні, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, а іншу частину медичного обладнання фонд придбав разом їз генеральним директором підприємства «Агро-Овен» Віктором Петровичем Заворотним.

Про нове обладнання та його важливость розповів головний лікар Сергій Риженко: «Ніяка людська рука, ніякий шприц без певного приладу не зможе ввести ліки так само тонко, як цей механізм. Це дозволяє сьогодні рятувати людей, дозволяє одужувати їм швидше і дає можливість в наших відділеннях реанімації надавати допомогу найважчим пацієнтам».

«Взагалі, усі разом ми подарували сім шприцевих насосів для відділення інтенсивної терапії. Цей вид обладнання спеціальними порціями подає ліки пацієнтам і ми сподіваємся, це врятує не одне людське життя. Фонд і його президент особисто, завжди допомагає лікарням Дніпра», – зазначила віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова.

Також в рамках цього заходу керівництво лікарні вирішило привітати молодих і перспективних фахівців, а деяких нагородили Президентською стипендією. Зокрема – УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №432/2018 від 19 грудня 2018 року «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров’я» призначена строком на два роки державна стипендія
ДУБИНІ Володимиру Миколайовичу – завідувачу відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії № 1 загального профілю, лікарю-анестезіологу комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова».
Також відзначили 11 молодих лікарів та 16 лікарів-інтернів, які проявили себе кращим чином у роботі. Кожного лікаря нагородили грамотою і букетом квітів.


Головний лікар закладу Сергій Риженко зазначив, що ті молоді фахівці, які зможуть себе проявити при проходженні інтернатури – залишаться працювати в лікарні Мечникова.

en_US