buttons

Новорічні подарунки до Дня Святого Миколая у Дніпровському спортивному клубі «Дзюдо-80».

Новорічні подарунки до Дня Святого Миколая у Дніпровському спортивному клубі «Дзюдо-80».

01.09.2021

За традицією, Міжнароднмй благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» поздоровив своїх підлеглих, дружній колектив спортсменів та тренерів СК «Дзюдо-80» до Дня Святого Миколая новорічними подарунками. Віце-президент Яна Юріівна Іванілова, разом з друзями та працівниками фонду привезли на тренування клубу великий новорічний торт-кекс. У першу чергу пригостили юних та найменших вихованців клубу. Більш досвідчені та провідні дзюдоїсти теж отримали новорічні смаколики. Передали щирі вітання і від президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича

Петровського, котрий завжди підтримує та допомагає спортсменам клубу. Батьки юних дзюдоїстів теж долучилися до вітань і подякували керівництву, тренерському штабу і особисто Олександру Володимировичу за підтримку та виховання наших спортсменів. Наступного дня сюрпризи продовжилися. На тренуванні нагородили та відзначили 42 провідних спортсменів клубу та представників тренерського колективу. Їм від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» та особисто президента, подарували повноцінні та професійні комплекти спортивної екіпіровки, куди входять велика спортивна сумка, спортивні костюми, футболки, шапки та інші аксесуари.

Серед провідних атлетів відзначимо Олега Вередибу, Нодара Мачутадзе та Микиту Матлашевського. Але, як зазначили президент СК «Дзюдо-80» Лев Луценко та головний тренер клубу та заслужений тренер Украіни Анатолій Пирог, у складі команди є багато інших провідних спортсменів у котрих добре майбутнє і великий потенціал.

en_US