buttons

У Дніпрі спортивна делегація з Вірменії відвідала Церкву святого Григора Лусаворича — парафіяльний храм Української єпархії Вірменської апостольської церкви.(Відео)

У Дніпрі спортивна делегація з Вірменії відвідала Церкву святого Григора Лусаворича — парафіяльний храм Української єпархії Вірменської апостольської церкви.(Відео)

01.09.2021

На спортивній арені «Olimpia +» міста Дніпро відбувся lll Міжнародний турнір з кіокушин карате «Меморіал Віктора Матюшина» серед дітей, юнаків, дівчат, дорослих і ветеранів в розділах «куміте» та «ката».

В турнірі взяли участь понад 400 спортсменів з України, Молдови, Білорусі та Вірменії.

У цьому році на турнір приїхали спортсмени практично з усіх областей України, а також гості з сусідніх країн – Молдови, Білорус та і Вірменії.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» підтримав проведення міжнародних змагань у Дніпрі та організував разом з президентом Дніпропетровської обласноі федерації сучасного п‘ятиборства Сергієм Тімарєвим, своєрідну екскурсію для вірменської делегації. Гості відвідали Церкву святого Григора Лусаворича — парафіяльний храм Української єпархії Вірменської апостольської церкви.

Настоятель храму на честь св. Григора Лусаровича Тер Амазасп разом з віце-президентом Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яною Іваніловою, тепло зустріли гостей. У складі делегації, яку очолював віце-президент Вірменської федерації кіокушинкай карате і головний тренер збірної Вірменії Вааг Манукян, було 30 юних спортсменів та чотири тренери. Вони прибули до нашої країни з різних міст Вірменії. Це міста Єреван, Гюмрі,Кіровакан,Іджеван.

Гостям показали теріторію храмового комплексу, джерело з освяченою водою. У храмі настоятель ретельно розповів про історію будівництва храму та історію вірменської громади Дніпра. Після дітей та тренерів запросили до Вірменського культурного центру «Вардуі» і недільноі школи. Під час чаювання дітей пригостили солодощами і смаколиками, прочитали спільну молитву.

На останок організатори турніру вручили подяку, за допомогу в підтримці змагань, президенту Міжнародному благодійному фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському. Подяку передали віце-президенту фонда Яні Іваніловій. Також відзначили подякою і настоятеля храма на честь св. Григора Лусаровича Тер Амазаспа.

Захід завершився обміном контактами та спільною світлиною.

 

en_US