buttons

У Дніпрі провели спортивно-патріотичне свято, присвячене відзначенню Дня Гідності і Свободи під назвою «Україна – країна нескорених».

У Дніпрі провели спортивно-патріотичне свято, присвячене відзначенню Дня Гідності і Свободи під назвою «Україна – країна нескорених».

01.09.2021

Організатори цього свята – Центр допомоги воїнам АТО Шевченківської районної ради, за допомогою закладу «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти», ГО «Кодацьке військо Запорозьке». З повагою до патріотичної позиції та дій організації, запросили у вигляді почесних гостей заходу і Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».


На відкритті заходу з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи було багато учнів, юних та більш дорослих патріотів країни, представників громадських та козацьких організацій Дніпра і регіону, ветеранів та діючих воїнів АТО, волонтерів. Було і багато почесних гостей – серед них директор Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, заслужений працівник освіти, головний отаман половицької січі «Козацтва Запорозького» Віктор Маркович Кривозуб, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, голова Шевченківської районної у місті Дніпрі ради Атаманенко Артем Віталійович, головний отаман Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке» Віктор Гнагович Кучинський, голова Центру допомоги бійцям АТО, членам їх сімей та волонтерам Шевченківського району м. Дніпро Матухно Віталій Леонідович, тимчасово виконуючий обов’язки заступника військового комісару обласного військомата підполковник Соловейчик Андрій Валерійович та багато інших.
Після виконання Гімну України та вітальних слів віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова здійснила приємну міссію і від фонду привітала учасників змагань та вручила фінансову допомогу сину учасника АТО, юному патріоту нашої країни Владиславу Рудницькому. Незважаючі на інвалідність, він теж взяв участь у змаганнях у складі своєї команди ЗОСШ № 56.


Військово – спортивні змагання, в яких взяли участь старшокласники дев’яти шкіл Шевченківського району Дніпра та вихованці професійно-технічних закладів пройшли на базі Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.


Усього у спортивно-патріотичному святі взяли участь більше 100 юних представників Дніпра та області. Допомагали проводити змагання воєнні керівники з учбових закладів, переважна кількість котрих ветерани АТО, а також діючі наші воїни. У стартах було задано п’ять локацій. Це надання медичної допомоги, стрільба з автомату з лазерним прицілом, збірка та розбірка автоматичної зброї, одягання противогазу, подолання полоси перешкод, а також армрестлінг та перетягування канату. Відзначимо, що два види проходили у вигляді естафет, що додало учасникам певних позитивних емоцій. Для деяких юнаків цей захід став навіть певною підготовкою до традиційної Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Завершилося свято спорту та патріотизму нагородженням переможців та смачним кулішем від організаторів.

en_US