buttons

У Дніпрі пройшов Відкритий Чемпіонат України-2019 з сучасного п’ятиборства. (Відео)

У Дніпрі пройшов Відкритий Чемпіонат України-2019 з сучасного п’ятиборства. (Відео)

01.09.2021

Вже черговий раз Дніпро приймає один із найскладніших олімпійських видів спорту з сучасного п’ятиборства. Як і в минулі роки, ці змагання підтримав Міжнароднмй благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».
Фонд завжди підтримує Дніпровську федерацію з цього виду спорта і кращих спортсменів і тренерів збірної Дніпропетровської області і України.

Нагадаємо, що сучасне п’ятиборство об’єднує 5 видів спорту: фехтування, плавання, конкур, біг, стрільба з лазерного пістолета.
У Дніпрі відбувся Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який пройшов на аренах СК «Метеор» і Комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з кінного спорту».
У змаганнях взяли участь понад 100 п’ятиборців з 9 областей України, серед яких бронзовий призер Чемпіонату світу Андрій Федечко, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Анастасія Спас, бронзовий призер Чемпіонату світу серед кадетів Владислав Ридванскій, чемпіон світу серед юніорів Денис Павлюк. Також на чемпіонат приїхали литовські та білоруські спортсмени.


Як відзначив Сергій Тімарєв- президент Федерації сучасного п’ятиборства Дніпропетровської області, «за результатами цих змагань буде сформована команда, яка поїде на Чемпіонат Європи до Великобританії, де будуть розігруватися олімпійські ліцензії. Сьогодні тут зібрався весь цвіт українського п’ятиборства, включаючи і дніпровських спортсменів. Я сподіваюся, що після цього старту наші п’ятиборці потраплять до складу національної збірної і представлять Україну і Дніпропетровський регіон на Чемпіонаті Європи. Шанси у нас безумовно є. Також хочу висловити слова вдячності президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському за підтримку нашого виду спорта.

Підтримати хлопців на змагання прийшов і чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин.

У підсумку, в змаганнях, які пройшли 29-30 травня 2019 р. в м.Дніпро, атлети Дніпропетровської області у складі – Ридванський Владислав, Березняков Гордій та Олександр Шелест зайняли I місце в командному заліку! Цей успіх перший в історії дніпровської команди.


А наш Ридванський Владислав ще зайняв II місце в особистому заліку серед чоловіків.
І ще раз нагадаємо, що цей старт став відбірковим на ліцензійний Чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства у Великій Британії в серпні місяці.
Дякую тренерському складу за підготовку чемпіонів України!

 

en_US