buttons

Великий пікник для дітей з особливими потребами. (Відео)

Великий пікник для дітей з особливими потребами. (Відео)

01.09.2021

Як ми вже повідомляли, 3 червня 2019 року у Комунальному закладі «Дніпропетровський дитячий будинок інтернат» ДОР для дітей з інвалідністю відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Його назвали «Хай буде щасливим дитинство моє» і провели зусиллями вихованців закладу.
Після вистави та відпочинку, усіх вихованців та викладачів закладу очікував приємний сюрприз. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» разом із нашими друзями, меценатом Емілєм Карленовичем Арутюняном і рестораном «Ікра», які завжди долучаються до добрих справ і допомогають дітям, приготували для дітей справжній пікник на подвір’ї будинку – інтернату.


У живописному місці, неподалік від ігрового майданчика та каплички, у затишку, зробили орігінальну локацію. Накрили зручні столи, поставили невеличку музичну апаратуру для настрою, облаштували справжній екобар з вітамінними прохолодними коктейлями, соками, водою та компотами. Неподалік справжні професіонали готували шашлик, бургери, салати, екзотичні блюда та багато смачних та цікавих страв. Невимушена, добра та весела атмосфера панувала де кілька годин і сподобалась усім присутнім. Наприкінці вечора вихованців закладу пригостили смачним морозивом.


Віце – президенти Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова та Світлана Миколаївна Сербіна, які взяли активну участь у підготовіці та організації пікника, відзначили, що такі зустрічі та спілкування дають позитив вихованцям та гостям, і дорослим і дітям. Адже для них головне – це увага та спілкування, можливість розуміти, що вони є частина нашого суспільства.

en_US