buttons

У Дніпрі пройшов XVІ Міжнародний фестиваль вокально-інструментальної творчості “Пісня на “Біс. (Підсумки)

У Дніпрі пройшов XVІ Міжнародний фестиваль вокально-інструментальної творчості “Пісня на “Біс. (Підсумки)

02.09.2021

Щорічно у Дніпрі проходить XVІ Міжнародний фестиваль вокально – інструментальної творчості “Пісня на “Біс”. Захід уже вкотре поспіль приймає Український державний хіміко – технологічний університет.
Організатор — дитячий центр естрадної творчості “Біс”, директором якого є художній керівник зразкового театру пісні “Біс” — заслужений працівник культури України Тетяна Гребенюк. І в цей рік фестиваль підтримав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Фонд з самого початку фестивалю активно підтримує цей захід, який вже в 16-те проходить на теренах Січеславщини, а віце – президент організації Яна Юріївна Іванілова, яка завжди активно допомагає керівникам фестивалю, щорічно входить у склад журі.

На урочистому відкритті фестивалю серед почесних гостей був керуючий Дніпровською єпархією Православної Церкви України Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич), який привітав учасників події, а також побажав присутнім Божого благословення.
Протягом трьох днів фестивалю за звання найкращих змагалися дитячі, юнацькі, дорослі професійні та самодіяльні музичні колективи, Взагалі взяли участь у форумі більш 700 дітей та дорослих.
Приїхали гості з Харькова, Київа, Полтави, Молдови, Донецька, Литви, Білорусії. А також з Дніпра та області. Були на фестивалі і переселенці с тимчасово окупованих теріторій.

Усі вони змагались у номінациях: Естрадний вокал, Інструментальний жанр, Вокально – хореографічна композиция, Хореографія, Театри мод, Народний вокал, Естрадні ансамблі, Академічний вокал, Художнє слово, Образотворче мистецтво. На фестивалі працювало високо кваліфіковане журі, фахівці з України та зарубіжжя. Учасників нагородили дипломами, медалями, а переможців та володарів Гран-прі, цінними подарунками. А також сертифікатами до участі на фестивалях у Болгарії, Угорщині, Одесі, Молдові, Білорусі, Польщі, Турції. Крім того запросили до участі у телевізійному проекту Х – фактор.

Тож до вашого відома Переможці Фестивалю !

Гран – прі
Номінація образотворче мистецтво:
Щербіна Іван (11 років ) – юний залізничник.
Безуз Дмитро – ізостудія «ТІОІНДИГО» БНіТ ТУ БМЕС-1
Таран Каріна – ізостудія БНіТ
Естрадні ансамблі до 13 років
Гран – прі
Квартет «БІС» – БНіТ
Естрадний ансамбль від 13 років
Квартет «БІС»
Зразковий театр «БІС» (старша група )
Естрадний вокал (соло) 10 -12 років
Піддубна Марія – залізничниця.
Джазовий вокал (соло) 13 -15 років
Марфенко Анастасія – «БІС»
Естрадний вокал (соло) 16 -19 років
Коноз Софія – «БІС»
Лауреати 1 ступені
Номінація образотворче мистецтво:
Піддубна Марія (10 років) – залізничниця, донька керівника «БІС» Гребенюк Т. В.
Сандульска Дарья – ізостудія БНіТ
Димковська Дарина (5 років ) – ізостудія БНіТ
Ізостудія ТІОІНДИГО БНіТ – керівник Мартинова Олена Георгіївна
Естрадний вокал (соло) 6 – 9 років
Мінакова Антоніна (8 років) – батько, залізничник ТУ БМЕС -1, дідусь зам. Нач. Служби БМЕС
Душин Іван – «БІС»
Естрадні ансамблі до 13 років
Зразковий театр «БІС» (Середня група)
Дует «БІС» – Іцкович Аліна і Мілана
Дует «БІС» Піддубна Марія і Гальцова Анастасія
Естрадний вокал (соло) 16 – 19 років
Шведов Дмитро – «БІС»
Макарцева Катерина
Д’яковська Анна – «БІС»
Також на фестивалі нагородили спеціальними призами дітей з інвалідністю, котрі взяли участь у фестивалі завдяки підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність». Це Черкасова Ія и Панченко Ілля .
Тривав фестиваль три дні і завершився великим Гала-концертом.


А головне, що усі учасники поїхали додому з нагородами за участь у фестивалі. XVI Міжнародний фестиваль творчості закінчився святковим тортом та солодощами , яких чекали усі, і дорослі і діти. До зустрічи на XVII Міжнародний фестиваль «Пісня на «БІС» у Дніпрі. Свято продовжуется!

en_US