buttons

У Дніпрі пройшов фестиваль творчості учасників бойових дій та волонтерів.

У Дніпрі пройшов фестиваль творчості учасників бойових дій та волонтерів.

01.09.2021

Імпровізований фестиваль творчості учасників бойових дій “Стіл” організували ГО «Кєди» та культурно-духовний центр Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське Подвір‘я», а відбувся він в обласному центрі за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» і зібрав, окрім учасників, багато представників патріотичної молоді Дніпра. Все це мистецьке дійство відбувалось у відомому місці «Pizza Veterano». Читали вірші та слухали музику. Все було пронизано болем і суворими буднями війни, проте були в творах і романтика, і любов, і дружба.


Свої вірши прочитала і директор культурно-духовного центру Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське Подвір‘я» Наталя Гейман. Відкриттям вечора став дует Анастасії Теплякової та протоієрея і військового капелана Дмитра Поворотного. А гурт «Вертеп» з Тимофієм Хом’яком зробив сюрприз та презентував нову, невідому версію своїх пісень. «Піаніст» Майдану розчулив слухачів та налаштував їх на ліричний лад. Життєві байки розповів Дмитро Кошка.


Цей вечір залишив пособі різні емоції та враження. Головне, що не він залишив нікого байдужим. 9 виконавців подарували свої почуття, втілені в слова та звуки.
Чесними були тексти, ніжною та проникливою музика.
Окрім того вечір був благодійним і
були зібрані кошти на потреби добровольців. Головна мета фестивалю об‘єднати волонтерів та військових. Організатори бажають і мріють провести у майбутньому фестиваль у Донецьку під жовто-блакитними прапорами.

en_US