buttons

У ДНІПРІ ПРОЙШОВ 24-Й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКОЛОГІЇ ТА КУЛЬТУРИ “ДНІПРО – РІКА ДРУЖБИ 2019”. (ВІДЕО)

У ДНІПРІ ПРОЙШОВ 24-Й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКОЛОГІЇ ТА КУЛЬТУРИ “ДНІПРО – РІКА ДРУЖБИ 2019”. (ВІДЕО)

01.09.2021

Дніпровська частина Міжнародного фестивалю екології та культури «Дніпро – ріка дружби – 2019» (Дніпро-Мінськ-Нова Каховка) відбулася в обласному центрі у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Взагалі вже багато разів форум проводиться протягом усього року і збирає учасників не тільки з України, а й з інших країн. Проводяться семінари, майстр-класи для дітей, конкурси малюнків на асфальті та літературні і екологічні майстр класи, а також сімейні читання та різноманітні акції та заходи, спрямовані на покращення виховання наших дітей. Цьогоріч екологічну частину організували прямо у шкільних дворах Нової Каховки, а концертні складові вже провели у Дніпрі та проведуть знов у Новій Каховці. А ось Біларусь у цьому році провела Свято Казки.
Організатор фестивалю – Міжнародний благодійний центр «Музи і Діти» презентував у Дніпрі і декаду батьківської благодійності, присвячену Міжнародному Дню Захисту Дітей.


Як завжди добру справу для дітей підтримали і керівники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», які і в цьому році виступили одними із спонсорів великого дитячого проекту. Віце – президент фонду Яна Юріївна Іванілова відзначила важливість проведення і підтримку фестиваля вже багато років і важливість його для розвитку культури не тільки для нашій дітей зокрема, а й взагалі для прогресу нашої культури та підняття проблем екологіїї в країні.

Цьогоріч Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» організував свято та подарував можливість відвідати фестиваль та казку для дітей КЗ «Днiпропетровський дитячий будинок-iнтернат» ДОР» для дітей з інвалідністю. Як розповіла віце – президент фонду Світлана Миколаївна Сербіна, для дітей організували автобус, усі умови пересування, харчування, питну воду і зробили все, щоб цей день запам’ятався юним вихованцям соціального закладу. Допомагали також в цій справі представники і волонтери молодіжного крила благодійного центру «Дух Нації».


Цьогоріч у фестивалі взяв участь 21 дитячий творчий колектив з Дніпра, Мелітополя, Нової Каховки та Кобеляк, а це майже 600 юних виконавців.
Не забули організатори свята і про батьків, для яких придумали цікаві конкурси. А 26 травня 2019 року перед великою виставою, у фойє Дніпропетровського академічного театра опери та балету були організовани локальні виступи учасників фестивалю.


А далі, для дітей та їх батьків, організатори приготували велику дитячу програму «Казка о Казках». Вона була присвячена вихованню у дітей любові до читання та книг взагалі. Тут була і казка, і виступи музично-танцювальних колективів. Ведучою цього яскравого шоу, як завжди була президент Міжнародного центру «Муза і діти» Тая Зоріна, яка вже багато років є творчим натхненням для багатьох талановитих дітей фестивалю. Діти та їх батьки отримали порцію тепла, добра та гарних емоцій.


Завершиться культурна програма Міжнародного фестиваля екології та культури «Дніпро-ріка дружби – 2019» 1 червня у Новій Каховці, де пройде остання частина великої концертної програми.

en_US