buttons

У Дніпрі пройшла благодійна ярмарка на пiдтримку маленького хлопчика Демида Дубовика. (Відео)

У Дніпрі пройшла благодійна ярмарка на пiдтримку маленького хлопчика Демида Дубовика. (Відео)

01.09.2021

Як ми вже повідомляли, до Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» звернулися друзі Олени Шантовскоі (Дубовик) (мами хлопчика Демида).
До них в родину прийшла біда. Після численних обстежень малюкові поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.
Демидові усього 2 роки і 7 місяців! Час для нього йде зараз не на дні, а на години!
І зараз він потребує нашої допомоги!
Зараз маленький Демид знаходиться в клінічному комплексі «Іхілофф» (Ізраїль), де намагаються допомогти юному українцю.

24 листопада у ресторанi «APRIL» вiдбулась благодiйна ярмарка у пiдтримку маленького хлопчика Демида Дубовика, якому зараз даже потрiбна допомога у боротьбi з тяжкою хворобою. До цього заходу долучилась i наша iнклюзивна команда соцiального проекту «Ми зможемо», який iснує в рамках Мiжнародного благодiйного фонду Олександра Петровського «Солiдарнiсть», а також усi небайдужi мешканцi нашого мiста. Серед них Iрина Жмуренко («Артстудiя 28»), Свiтлана Ярош-Погасiй, Олена Ожогова, Галина Яценко, культурно-духовний центр Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське подвiр’я» та дуже чуйнi i талановитi вихованцi КЗ «Днiпропетровський дитячий будинок-iнтернат» для дітей з інвалідністю ДОР». Дякуємо майстрам за наданi вироби. А це прекраснi вироби «хенд-мейд», картина вiд Светлана Ярош i ще багато чого цiкавого! І нагадаємо, що всi кошти вiд продажу пiдуть на лiкування онкохворого хлопчика Демида Дубовика. А також велика вдячність тим, хто прийшов на ярмарок та придбав гарнi та кориснi речi. Це родина Петровських, яка завжди бере участь у подiбних заходах, сiм’я Павелко та їх друзi.


А поки друзі і мама звертаються до всіх, хто може допомогти. Будь-яка допомога, в будь-якому розмірі – це Надія на життя нашого Демида! «Благаємо і просимо допомогти дитині!», – звертаються до всіх друзі родини.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ніколи не проходить повз чужу біду і хоче максимально допомогти всім.
І теж закликає усіх небайдужих людей допомогти маленькому громадянину нашої країни. Бізнесменів, підприємців, фірм, організацій та підприємств. Усіх, хто може врятувати життя малюка.

en_US