buttons

СВЯТКОВА КАЗКА ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ У ДНІПРІ.

СВЯТКОВА КАЗКА ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ У ДНІПРІ.

01.09.2021

На Свято Миколая Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» провів чергову акцію для вихованців Дитячого Будинку-Інтернату для дітей з інвалідністю. Разом з дітьми недільної школи «Українського Подвір‘я» Дніпровської Єпархії Православної Церкви України, представники фонду, волонтери та благодійники завітали до своїх вже добрих знайомих. В цей святковий день для вихованців Будинку-Інтернату приготовили виставу «Цветик-семицветик». Юні актори на сцені закладу продемонстрували своє старання та майстерність. Казка вийшла доброю та дійсно святковою. А після вистави, як завжди усі разом поспілкувались зі своїми друзями. Саме з друзями, тому що це не перший візит і з кожним разом діти все більше і більше спілкуються. Безумовно, що такі зустрічі та спілкування дає позитив вихованцям та гостям, і дорослим і дітям. В цей день до вихованців закладу прийшли люди, котрі зажди приділяють увагу цим дітям особисто та інтернату в цілому.

Це віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, благодійники Віталій Абраменко та Сергій Кочетков. Для вихованців привезли та подарували теплі якісні піжами, а для вихователів спеціальні медичні халати. Окрім того, від фонду для дітей організували казковий шоколадний фонтан і подарили великий новорічний торт. Наприкінці зустрічі діти отримали святкові подарунки, солодощі та фрукти.
Завітали на свято і друзі Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» від Державної Служби Надзвичайних Ситуацій України у Дніпропетровській області на чолі з начальником Головного управління Андрієм Кульбачем. Вони теж привезли свої подарунки.
Взагалі, цей день для юних вихованців Будинку-Інтернату для дітей з інвалідністю був насиченим та щасливим. Було багато подарунків та смаколиків. Але для них головне – це увага та спілкування, можливість розуміти, що вони є частина суспільства, що вони потрібні людям та громаді.

en_US