buttons

Солодка екскурсія для дітей Дніпра. (Відео)

Солодка екскурсія для дітей Дніпра. (Відео)

01.09.2021

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» продовжив свою серію цікавих екскурсій для дітей Дніпра під час шкільних канікул. Цього разу дітей та їх батьків запросили відвідати місце, де виробляють шоколад та конфети. А саме шоколадну фабрику «MILLENNIUM».
Шоколадна фабрика «Millennium» заснована в 1999 році. Сьогодні це один з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні. Випускає цукерки і шоколад під торговими марками «Millennium», «Любимов», «Oskar le Grand», «Disney» і «Золотий Запас». Шоколадна фабрика «Millennium» входить в трійку лідерів українських компаній-виробників шоколаду. Експорт продукції здійснюється в більш ніж 30 країн світу, а досягнення компанії в Україні були неодноразово відзначені нагородами в національних преміях та конкурсах.

Делегація дітлахів з батьками, яку очолила віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова, ознайомилися з роботою підприємства і побачили наживо технологічний процес виготовлення солодких виробів.
Головні технологи, які супроводжували екскурсію на виробництві, не тільки показали весь цикл вироблення улюблених цукерок і шоколаду, а й пригостили дітей продукцією майже прямо з лінії.
Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова зазначила про найвищі норми технології та гігієни на виробництві. «Такої чистоти та стерильності, яка є тут, немає навіть у деяких лікарнях.
І це зайвий раз підкреслює професіоналізм робітників та керівництва» – сказала віце- президент фонду.

А на останок від фонду дітей очікував сюрприз. У фірмовому магазині торгової марки кожен бажаючий зміг вибрати собі улюблені шоколадки та конфети і пригоститися вдома.

Діти та батьки висловлюють щиру подяку Шаринову Евгену Павловичу – співвласнику і керуючому партнеру , CEO Шоколадної Фабрики «Millennium», за допомогу в організації цікавоі екскурсії.

 

en_US