buttons

Щорічна акція фонду в Запоріжжі для дітей до Міжнародного Дня людей з Інвалідністю.

Щорічна акція фонду в Запоріжжі для дітей до Міжнародного Дня людей з Інвалідністю.

01.09.2021

Вже традиційно, до Міжнародного дня інвалідів, до вихованців центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Комунарського району м. Запоріжжя завітали представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», разом з представником УПЦ КП, отцем Сергієм для того, щоб поділитися радістю і привітати вихованців

Розпочався захід святковою міні-виставою, організованою силами працівників центру за участю дітей.
Після вистави зі словами вітань виступив отець Сергій і окропив дітей священою водою. Свята вода, прийнятна з молитвою, має благодатну силу, захищать, лікувать і освячувать.
«Не буває чужих дітей, чужого болю, від щирого серця бажаємо дітям міцного здоров’я, щастя. Не дивлячись ні на що, ви дивитеся на світ з любов’ю і добротою, даруєте свої щирі посмішки, теплоту сердець нам, дорослим. Терпіння і успіхів вашим вихователям, вони роблять все для того, щоб ви росли красивими і здоровими. Спасибі всім тим, хто вам допомагає», – сказав отець Сергій Московець.

І тут почався один з найприємніших і радісних моментів – дарування подарунків. Кожній дитині священик передав пакунок з солодощами, іграшкою та книжкою від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».


Багато добрих побажань на адресу дітей, їх батьків та колективу прозвучало в цей день. Діти співали пісні, і посміхалися, доводячи тим самим, що для сильних духом людей немає ніяких обмежень і немає нічого неможливого. Життя дитини з інвалідністю може бути гідною, повноцінної і яскравою, тим більше, якщо його оточують добрі, чуйні люди з турботливими руками і великою відкритою душею.

en_US