buttons

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ДНІПРА. (ВІДЕО)

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ДНІПРА. (ВІДЕО)

01.09.2021

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» провів свою чергову акцію в дитячому гематологічному відділенні Дніпропетровської обласної лікарні.

Нагадаємо, що Обласне дитяче гематологічне відділення функціонує на базі КУ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня», вул. Космічна 13, в місті Дніпро з 1 березня 2011 р.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» постійно співпрацює з гематологічним відділенням і надає індивідуальну допомогу онкохворим дітям, які перебувають тут на лікуванні та загальну допомогу цьому закладу.

Відділення розраховане на перебування одночасно 25 дітей. Для лікування такого роду захворювань необхідна велика кількість складних процедур і дорогих ліків. Багато сімей, що потрапляють в таку нелегку ситуацію, потребують допомоги та підтримки.
В лютому фонд надав загальну допомогу відділенню у вигляді необхідних речей для створення своєрідного дитячого куточка, де діти та їх батьки зараз спілкуються, читають книжки та весело проводять час — малюють, граються іграшками та просто піднімають собі настрій.
А в березні керівництво фонду подарувало гематологічному відділенню Дніпропетровської обласної лікарні додатково меблі для дітей — кольорові дитячі ігрові столи і стільці, а також іграшки та дитячі набори для занять творчістю.
Також для гематологічного відділення придбали 25 матраців та два плазмових телевізори. Все це безумовно буде корисним і для відділення в цілому, і для дітей та їх батьків. Дітям, які вражені онкологічними хворобами, вкрай важливо відчувати себе так само комфортно, як і вдома.
Цього разу віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, разом з дітьми культурно-духовного центра Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське Подвір‘я», привезли книжки для маленьких пацієнтів та їх батьків. Подарували різноманітну літературу. Тут і розважальні, пізнавальні, патріотичні і історичні книги.

Подарунки приурочили до Всеукраїнського Дня Бібліотек, яке відзначається 30 вересня. Також меценати дитячого гематологічного відділення Антон Кушнов та Нарек Будагян подарували дітлахам DVD плейєри та велику колекцію розважальних та пізнавальних фильмів. А діти «Українського Подвір’я» власними руками зробили маленькі сердечкі- символи життя і любові, і вручили їх кожному в відділенні.
Все це дозволить хлопчикам та дівчаткам трохи забути про свої хвороби, дозволить скрасити час та зробити собі добрий настрій, який їм допоможе у боротьбі зі хворобою.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ще раз нагадує, що допомога онкохворим дітям дитячого гематологічного відділення Дніпропетровської обласної лікарні потрібна завжди. І це не треба забувати.

en_US