buttons

Новий проект Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» для дітей з синдромом Дауна.

Новий проект Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» для дітей з синдромом Дауна.

01.09.2021

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” на підтримку дітей з синдромом Дауна, запустив новий проект «Дорогою добра».
Ініціатором проекту є режисер єдиного в нашому місті інклюзивного театру «Незабудки» Людмила Журавель і громадська організація «ДАСІД», головною місією якого є підтримка дітей та дорослих з синдромом Дауна, спрямоване на всебічний розвиток їх талантів та здібностей, благополучної адаптації у суспільстві.
В рамках даного проекту буде знято документальний фільм про цей унікальний театр, акторами якого є діти з синдромом Дауна. Зйомки вже розпочались сьогодні на генеральній репетиції театру перед відповідальними виступами. Адже вже 19 жовтня театр вирушає на свою першу гастроль. Це буде виступ у рамках МІЖНАРОДНОГО фестивалю театрального мистецтва «ArtTalentFest-2018», який буде проводит у м. Київ 20-21 жовтня.

Перші хвилювання за лаштунками, перший глядач і перші оплески! Для кожного з учасників театру, це важливий крок та високе досягнення! І ці хвилювання ми сьогодні побачили на репетиціі. Але юні артисти молодці. Вони відверті, вони щирі, вони такі ж самі, як і їх однолітки.
Після столиці наших дніпровських акторів чекає повернення у рідне місто, де вже 2 листопада вони приймуть участь у фестивалі «Смарагдове місто» ( м. Дніпро).
Репетиції, радість перемоги, хвилювання за лаштунками і життя цих сонячних дітей вже найближчим часом можна буде побачити у фільмі «Дорогою добра». Удачі вам! Нових перемог і звершень!

en_US