buttons

Нова акція фонду для дітей з інвалідністю в рамках проекту «Ми зможемо».

Нова акція фонду для дітей з інвалідністю в рамках проекту «Ми зможемо».

01.09.2021

До 15-рiччя Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського «Солiдарнiсть», починаючі з жовтня 2018 року, у Дніпрі розпочався спiльний захiд зi славнозвiсною в обласному центрі піцерією «Pizza Veterano» i особисто з господарем цього закладу, Андрiєм Сарвiра. В рамках проекту фонду «Ми зможемо» найкращi кухарi з пiцерiї протягом навчального року будуть раз на тиждень проводити благодійні майстер – класи з приготування рiзноманiтних страв для дiтей з особливими потребами КЗ «Днiпровський дитячий будинок-Інтернат ДОР».

1 жовтня пройшов перший кулiнарний майстер-клас.
Разом з майстром- пiцеристом Дмитром дiти вчилися готувати пiццу. Завдяки старанням юних кухарiв все вийшло смачно та весело!

Ці заняття є дуже важливими для юних вихованців закладу. Дати змогу спробувати щось нове, спілкування, нові знайомства – все це, гарна можливість дітям відчути себе щасливими та повноцінними громадянами суспільства. Цi навики дуже знадобляться дiткам у дорослому життi. А можливо завдяки таким заняттям в нашому суспiльствi з’явиться ще один талановитий кухар!
Щопонеділка о 16.00 для вихованців закладу буде проходити заняття з кулінарії протягом всього навчального року.

Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського «Солiдарнiсть» завжди пiдтримує дiтей – сирiт та дiтей – сирiт з особливостями i прагне дати їм кориснi можливостi для подальшої соцiалiзацiї та професiйної адаптацiї у дорослому життi .

en_US