buttons

Казковий світ на стінах Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю.

Казковий світ на стінах Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю.

01.09.2021

За ініціативи президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, для дітей з інвалідністю Дніпропетровського дитячого будинку-інтернату Дніпропетровської обласної ради,
зробили яскраві малюнки на стінах приміщень, де проживають юні вихованці.
Цей заклад є соціально-медичною установою для постійного проживання дітей від 4 до 18 років з вадами фізичного та розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.
Умови та атмосфера, в якій знаходиться дитина, має дуже великий вплив на його розвиток та внутрішній стан в цілому. Кожні батьки, піклуючись про своїх дітей, старанно оформлюють дитячі кімнати та ретельно займаються обстановкою їх оточення. У дитячий будинок, що знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 167, зараховуються як діти, які мають батьків, так і діти –сиріти, діти, позбавлені батьківського піклування. Саме тому президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський і вирішив урізноманітнити оточення цих дітей, які потребують особливого нагляду та піклування, і за свої особисті кошти організував створення своєрідного казкового мальовничого світу.
Художники дуже відповідально віднеслись до цієї справи. Були враховані всі уподобання дітлахів, та почуті побажання кожного з вихованців та працівників закладу. Тому, через дуже короткий час, на стінах коридорів будинку-інтернату з’явилися різноманітні казкові персонажі з улюблених мультфільмів (таких, як «Троє з Простоквашино», «Вінні- Пух» «Карлсон, що живе на даху» та інші). А на стелі почали «літати» чарівні хмари, радуючи око всіх мешканців закладу.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вітає усіх діячів мистецтва з наступаючим Днем Художника України (14 жовтня) та нагадує усім дніпрянам, що зробити чиєсь життя яскравіше та щасливіше може кожен бажаючий.

en_US