buttons

Дитячий модний майданчик для дітей з особливими потребами.

Дитячий модний майданчик для дітей з особливими потребами.

01.09.2021

Добру та корисну акцію провели у Дніпровському дитячому будинку-інтернаті для дітей з інвалідністю КЗ “ДДБІ”ДОР”. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність», разом з власником салону жіночого одягу «HELEN’S» Оленою Тюльпіною, привезли до закладу і передали керівництву колекцію красивих святкових суконь для дівчаток. Ці наряди діти зможуть використовувати для святкових і урочистих випадків, випускного балу або торжеств. Ще одну партію нарядів презентують дівчаткам культурно-духовного центру Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське Подвір’я.

А Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність», разом з власником салону жіночого одягу «HELEN’S» Оленою Тюльпіною пропонують приєднатися до акції і інших представників бізнесу, фірм та підприємств та створити вихованцям Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю та особливими потребами справжній «Дитячий модний майданчик». У закладі є багато і хлопців, які теж потребують уваги у сенсі придбання красивого одягу. Ці діти теж хочуть виглядати красиво і стильно одягненними і усі разом ми можемо їм допомогти.

Дніпровський дитячий будинок-інтернат для дітей з інвалідністю та особливими потребами КЗ “ДДБІ”ДОР” знаходиться у місті Дніпро за адресою вул. Надії Алєксєєнко (кол.Чичеріна) 167.

en_US