buttons

Дніпропетровський геріатричний пансіонат ремонтується та відновлюється! (Відео)

Дніпропетровський геріатричний пансіонат ремонтується та відновлюється! (Відео)

01.09.2021

У закладі департаменту соціального захисту Дніпропетровської області – КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради», який розташований в обласному центрі по вул. Гаванській, 15 є привід для радості. У закладі закінчено капітальний ремонт великої частини активно функціонуючого приміщеня пансіоната. Зроблені ремонтні роботи великого переходу між корпусами біля їдальні, де кожен день харчуються підопічні закладу. Проведен капітальний ремонт, починаючи від стелі, стін та вікон. Заміна освітлення, старих дверей на нові, старий пластик на сучасну фарбу на стіни, нові поручні для поліпшення руху, а нові енергозберегаючі вікна відтепер допоможуть зберегти тепло і створять затишок і для персоналу і для тих хто постійно проживає саме тут. Все це зроблено Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» за ініциативи та особисто фінансової підтримки його президента.


Саме Олександр Володимирович вирішив допомогти цим людям, які проживають у пансіонаті, і зробити їх перебування більш комфортним та зручним. А це дуже важливо для мешканців пансіонату, серед яких багато важкохворих з різними проблемами здоров’я.

Саме 30 травня 2019 року президент Міжнародного благодійного фонду Олександр Володимирович Петровський зустрівся в пансіонаті з його очільником – Олегом Дмитровичом Кондрашевським та його заступниками. У ході візиту оглянули завершений ремонт, приміщення пансіонату, які ще потребують ремонту ( у тому числі і медичні), та поспілкувались про майбутні плани цього закладу. Нагадаємо, що це пансіонат для дорослих і тут перебувають 605 підопічних закладу – чоловіки та жінки літнього віку та інваліди 1 та 2 групи.


Це вже не перша допомога Олександра Володимировича Петровського та його фонда з друзями, цьому закладу. Приємно, що ці добрі та потрібні справи не залишаються непоміченими.
Зокрема зараз також тривають ремонтні роботи в рамках благодійної україно-німецької програми від компанії GIZ (керівник українського напрямку і менеджер проекту Олег Флітер).

Директор Комунального закладу «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради» Олег Дмитрович Кондрашевський зазначив – «Хочу відверто і щиро подякувати і фонду і його президенту Олександру Володимировичу Петровському за вже постійну увагу та за таку оперативність, з якою вирішуються усі наші прохання та проблеми».

en_US