buttons

Дітей Дніпровського Будинку-Інтернату з особливими потребами привітали зі святом Пасхи Христової.

Дітей Дніпровського Будинку-Інтернату з особливими потребами привітали зі святом Пасхи Христової.

01.09.2021

Напередодні свята Великодня юних вихованців КЗ «Днiпропетровський дитячий будинок-iнтернат» ДОР для дітей з інвалідністю привітали представники Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» та духовенство Дніпровської єпархії Православної Церкви України. Секретар єпархії та настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці» протоієрей Віталій Лопушанський разом із намісницею Свято-благовіщенського жіночого монастиря ігуменею Наталією (Кудрянською) та матушкою Єлізаветою провели святкове богослужіння. Отець Віталій окропив усіх присутніх та свіжовипечені пасочки святою водою та побажав здоров’я, божого благословіння і поздоровив зі святом Пасхи Христової. Освятили заздалегідь, для зручності. Для того, щоб зранку діти скуштували вже освячену іжу і в гарному настрої зустріли новий і святковий день. А саме сьогодні, 27 квітня, до дітей з особливостями завітали їх справжні друзі.

Секретар Дніпровської Єпархіі ПЦУ, протоієрей Віталій Лопушанський з представниками духовенства, віце-президенти Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського
«Солідарность» Яна Іванілова і Світлана Сербіна завжди опікуються дітьми і допомагають разом із фондом закладу.

Провели святковий захід поруч з новим храмом Святителя і Чудотворця Миколая, який побудував і подарував дітям та мешканцям Дніпра президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями. Нова невеличка споруда носить назву «Храм Святителя і Чудотворця Миколая» і відтепер є справжнью духовною підтримкою для дітей з особливими потребами, вихователів, викладачів та парафіян цього району обласного центру. І відтепер у цій капличці вже проходять богослужіння.

en_US