buttons

Цікава та пізнавальна екскурсія в КДЦ «МЕНОРА» для дітей Дніпра. (Відео)

Цікава та пізнавальна екскурсія в КДЦ «МЕНОРА» для дітей Дніпра. (Відео)

01.09.2021

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» в черговий раз організував цікаве дійство доя дітей обласного центру Дніпропетровщини. 30 жовтня дітей та батьків запросили на екскурсію до культурно-ділового центру «Менора». Запросили дітей з родин волонтерів та ветеранів АТО, представників громадських організацій, культурно-духовного центру Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське Подвір‘я» та дітей середнього та старшого віку з загальноосвітних шкіл Дніпра.
Екскурсію провів Олег Ростовцев, ведучий єврейської телепрограми «Алеф» і керівник прес-центру Єврейської громади Дніпра. Він професійно та цікаво ознайомив представників юної делегації про історію єврейськоі громади Дніпра, історію виникнення центру «Менора», а в синагозі познайомив гостей з іудейською релігією і з історією єврейського народу. Розповів Олег Ростовцев багато цікавого і із життєвих пізнавальних історій. Разом ознайомилися з будівлею центру та відвідали верхній поверх Менори, звідкіля відкривається чудовий краєвид на рідне місто. Зробили спільну світлину і навіть трохи поспілкувались з головним рабином Дніпра Шмуелєм Камінецьким. Відвідали також діти і «Будинок Пчьолкіна», який використовується для урочистих церемоній та культурних подій. Після чого дітей та їх батьків запросили до Музею “Пам’ять еврейского народа и Холокост в Україні “, де вони змогли побачити сумні та трагічні моменти в історії та житті єврейського народу.

На завершення екскурсії, представники фонду запросили гостей у кафе і пригостили їх напоями, смаколиками та солодощами.
Діти були вражені цікавими подіями в цей день і з радістю ділилися своїми враженнями. Зокрема Агата Суліма розповіла, що їй насамперед сподобалося все, особливо оглядовий майданчик та синагога.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова зазначила, що подібні екскурсії дуже потрібні і цікаві нашим дітям. Вони дозволяють дізнатися про історію та релігію єврейського народу, про тих, хто живе і працює в обласному центрі. Про тих, хто разом з нами робить історію Дніпра. Для дітей вкрай важливо пізнавати і розуміти, що поруч з нами є представники інших релігій, і нам потрібно в нашому рідному місті Дніпро жити дружньо і допомагати один одному.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» разом з дітьми та батьками висловлює щиру подяку
ведучему єврейської телепрограми «Алеф» і керівнику прес-центру Єврейської громади Дніпра Олегу Ростовцеву, за яскраву, професійну та змістовну екскурсію.

 

en_US