buttons

Щиро вітаємо Вас із нашим спільним святом — Днем міста!

Щиро вітаємо Вас із нашим спільним святом — Днем міста!

01.09.2021

“Дніпропетровськ – найкраще місто на Дніпрі!” – Такий девіз 239-го Дня народження міста. Свято улюблене і шановане всіма дніпропетровцями.

У житті нашого міста багато яскравих сторінок: із Дніпропетровськом пов’язані імена відомих державних діячів, науковців, художників, літераторів, спортсменів. Тут поряд живуть представники різних національностей – українці, євреї, грузини, вірмени, білоруси, росіяни та інші. Це один із мегаполісів України, його також називають космічною столицею країни. Він є великим економічним та транспортним вузлом. Це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які століттями будували рідне місто і заповідали нам берегти його та примножувати його славу.

Бажаємо Вам миру та злагоди, міцного здоров’я та щасливого благополучного життя на рідній землі. Майбутнє процвітання Дніпропетровська залежить від нашої щоденної роботи та турботи про нього, від нашого бажання зробити своє місто успішним та благополучним. Разом ми подолаємо всі труднощі, збережемо та примножимо велич Дніпропетровська – міста справжніх громадян та справжніх патріотів.

Слава Дніпропетровську! Слава дніпропетровцям! Зі святом!

en_US