buttons

Фестиваль “Надія”

Фестиваль “Надія”

01.09.2021

25 листопада 2015 року у Дніпропетровську пройшов фінал першого фестивалю громадянської та патріотичної пісні “Надія”. Ім’я нашого фестивалю є символічним. Цю назву він отримав на честь Надії Савченко.

На фестиваль «Надія» було запрошено виконавців від 18 до 32 років. До складу журі входили: Заслужена артистка України, актриса Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. культури України, композитор, аранжувальник Биканов Сергій, заслужена артистка України, майстер сцени Бокач Олена.

У залі були присутні дніпропетровці, воїни АТО. Усього було 14 конкурсантів. Концерт розпочався з пісні, присвяченої льотчиці Надії Савченко, «Там там», яку всі артисти співали разом. Потім кожний учасник виконав по 2 пісні.

Оплески вдячних глядачів лунали після кожного номера. Фактично кожна пісня була своєрідною театралізованою виставою. У залі звучали мелодійні українські пісні, твори минулих, воєнних років… Час на концерті минув. Були моменти, коли зал підспівував артистам, деякі глядачі здіймали над собою прапор України. Дух патріотизму відчувався у всьому — у піснях, підтримці, взаєморозумінні зали.

Після виступу всіх учасників-конкурсантів Артур Балаєв запропонував журі визначитися з переможцями фестивалю, а глядачі тим часом продовжували дивитися концерт, в якому брав участь дует акордеоністів Монте Карло та юні гімнасти Дует Натхнення. Учасники були настільки професійно підготовлені, що на долю журі випала нелегка справа — вибрати найкращих. На їхню єдину думку 2 та 3 премія була вручена не 2-м, а 4-м учасникам фестивалю.

Отже,

Володарем першої премії став Олександр Якимець, м.Нікополь.

2 премія Олена Луценко, м.Біла Церква та Юлія Степанюк, м.Дніпропетровськ.

3 премія Карина Смирницька, м.Київ та Олена Луценко, м.Полтава.

Фестиваль закінчився спільним виконанням пісні «Надія» учасниками фестивалю, членами журі та глядачами.

en_US