buttons

Виставка фотографій «Велике у малому»

Виставка фотографій «Велике у малому»

01.09.2021

10 грудня 2016р. о 17:00 в АртЦентрі “Квартира” (вул. Червона Площа, 3-1) відбудеться відкриття виставки фотографій: «Велике у Малому».

Костянтин Паустовський писав: «У дитинстві все було іншим. Світлими й чистими очима ми дивилися на світ, і все нам здавалося набагато яскравішим. Яскравіше було сонце, дужче пахли поля, голосніший був грім, рясніший за дощ і вища трава. І ширше було людське серце, гостріше горе і в тисячу разів загадковіша була земля.

З роками все це губиться. Вміння хапати момент за хвіст і радіти дрібницям випаровується, припадає пилом здатність дивуватися чомусь простому та повсякденному. Класична модель маленького скромного життя у великому світі турбот. Даючи життя новій людині, перебуваючи з нею поряд щохвилини, починаєш розуміти важливість будь-якого крихітного моменту, руху, дії. Маленькі люди з величезними внутрішніми просторами душі, які шукають і прагнуть вбирати і захоплюватися всіма крупинками цього світу. Значимо кожен аспект і явище, навіть найкоротше, блискавично пролетіло повз. Ось воно — велике життя маленької людини.

Завдяки Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського “Солідарність” автори робіт, які нещодавно стали мамами та натхненні величезними світами своїх дітей, поділяться ніжними моментами материнського життя та спробують створити душевну та теплу атмосферу. «Нам хотілося б, щоб глядач відчув глибину дитячого існування і, можливо, знайшов щось приємне для себе. Разом з тим, у кожного буде можливість допомогти тому, хто цього потребує, приносячи все, що могло б порадувати дітей, які залишилися без батьківського піклування або потрапили в складну життєву ситуацію. Іграшки та книги, солодощі та фрукти, теплий одяг та взуття — те, що допоможе зробити День Святого Миколая радіснішим та добрішим для дітей, які залишилися без домашнього даху. Сподіваємось на вашу підтримку!»

Чекаємо вас на відкритті виставки!

en_US