buttons

Вечір пам’яті С. Рахманова

Вечір пам’яті С. Рахманова

01.09.2021

02 серпня 2015 року у КСК “Шинник” проходив вечір пам’яті С.Рахманова. Концерти вечора пам’яті С.Рахманова, організовані міжнародним благодійним фондом “Солідарність”, проводяться щороку. Цього року мешканці Дніпропетровська дивилися виступ таких учасників та переможців шоу “Україна має талант”, “Х-фактор”, спортивні та вокальні колективи, поети: Петровська Богдана (вокал), Якимець Олександр(вокал), Юркова Катерина, колектив “Діти як діти”, гурт “Серьожки”, дует “Поетична грація”, гімнастка Волошко Юлія та багато інших артистів.

Султан Сабурович Рахманов дуже любив одну пісню з фільму ” Три дні у Москві ” ( 1974 рік). Написали цю пісню композитор Едуард Колмановський та поет Леонід Дербенєв. А називається вона – “Ти кажеш мені про кохання (Одна сніжинка)”.

Багато виконавців включали цю пісню до свого репертуару: Ніна Бродська, Наталія Ветлицька, Жанна Фріске… На нашому вечорі цю пісню виконала Петровська Богдана. Цій пісні вже дуже багато років, але її слова та музика продовжують хвилювати слухачів і щоразу всі ми з великим задоволенням її слухаємо.

en_US