buttons

Торгівля людьми. Захист та безпека

Торгівля людьми. Захист та безпека

01.09.2021

11 грудня 2014 р. у міській центральній бібліотеці пройшов круглий стіл на тему: «Торгівля людьми. Захист та безпека». На цей захід було запрошено Міжнародний благодійний фонд «Солідарність», представників громадських організацій, органів влади, керівників районних соціальних центрів міста Дніпропетровська та області, студентів молодіжного руху, представників МВС.

Організатори даного проекту – Генеральний консул Консульства Республіки Німеччина пан Детлеф Вольтер, заступник міського голови Зайцева Ірина Георгіївна, координатор проекту «Open for young women» Лось Марина, представник «La Strada» в Україні Вероніка.

На цьому заході розглядалася низка важливих питань, пов’язаних із торгівлею людьми, працевлаштуванням громадян за кордоном, які потрапляють у скрутні ситуації, домашнім насильством над дітьми, проведення правової та консультаційної допомоги людям.

В рамках сьогоднішньої бесіди віце-президент фонду Яна Іванілова зазначила, що круглі столи мають проводитися не лише для студентів, а й для учнів загальноосвітніх шкіл. Сьогодні необхідно мати координаційні центри, де можна отримати кваліфіковану допомогу та правову підтримку.

en_US