buttons

Сучасне обладнання військовому шпиталю

Сучасне обладнання військовому шпиталю

01.09.2021

Два сучасні операційні столи передав хірургам дніпропетровського військового госпіталю президент благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, які були придбані за його власний кошт. Вчора госпіталю вручили ці столи, а кілька тижнів тому передали спірограф, кардіограф та монітор пацієнта для відділення реанімації.

«Нам сьогодні передали два багатофункціональні операційні столи для проведення різноманітних оперативних втручань. Ці столи використовуються в умовах операційних та перев’язувальних і дозволяють маніпулювати тілом пацієнта і навіть переводити кінцівки у різні положення. Завдяки цим столам хірургам простіше працювати і не треба зайвий раз перевертати та турбувати пацієнта, – розповідає начальник хірургічного відділення дніпропетровського військового шпиталю Євген Герасименко. – Для нашого військового госпіталю це досить вагоме та цінне придбання. Тому ми закликаємо волонтерів та меценатів приєднатися до такої благородної ініціативи та допомогти нам у придбанні ще чотирьох таких операційних столів, які нам необхідні у зв’язку з розширенням хірургічного відділення військового шпиталю. Я дуже вдячний усім волонтерам, які допомагають нам налагодити нормальний процес лікування та відновлення поранених».

Також за свої особисті кошти Олександр Володимирович Петровський закупив та вручив медикам два сучасні монітори для пацієнтів у відділення реанімації. Їх встановили у реанімаційній палаті і тепер медсестрам та лікарям не треба щохвилини перевіряти стан хворих. Якщо показники пацієнтів виходять за рамки, кардіограф відразу видає звуковий сигнал, який чути на сестринському посту.

Цей монітор відображає такі показники: насичення крові киснем, артеріальний тиск, частота серцевих скорочень. Також за допомогою цього обладнання можна проводити ЕКГ-моніторинг», – каже завідувачка відділення реанімації.

Це не перша та не остання допомога, яку меценат надає дніпропетровським медикам. Так у військовий шпиталь уже передано обладнання на суму 522 тисячі гривень. Також найближчим часом до лікарні Мечникова від Олександра Петровського передадуть дві вакуумні системи для осушення глибоких ран.

«На сьогоднішній день фінансування медицини має свої обмеження, тож президент фонду «Солідарність» Олександр Володимирович. Петровський приєднався до волонтерського руху та допомагає із закупівлею, доставкою та встановленням такого необхідного обладнання. Ми прислухаємося до побажань медиків і по можливості закуповуємо дорогу апаратуру», – розповіла віце-президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яна Іванілова.

Але в лікуванні поранених важливим є не тільки сучасне обладнання, а й досвід кваліфікованих військових лікарів. Тому меценат оплачує приватні візити провідних військових лікарів із Ізраїлю, які діляться безцінним досвідом із українськими лікарями. Так у лікарню Мечникова на запрошення Олександра Петровського вже приїжджав ортопед з Ізраїлю, а в середу до Дніпропетровська запросили військового торакального хірурга, який консультуватиме лікарів та лікуватиме пацієнтів у Мечникова протягом кількох днів.

«Фонд «Солідарність» надає неоціненну допомогу Дніпропетровську, вважає заступник міського голови Ірина Зайцева. В аптеках нашого міста представників фонду регулярно закуповують дуже дорогі антибіотики останнього покоління та передають їх до лікувальних закладів для лікування поранених. Крім того, фонд та його президент надають підтримку багатьом дніпропетровським лікарням, у яких проходять лікування бійці АТО.

У «мирний час» фонд «Солідарність» допомагає дніпропетровським дітям-інвалідам, ветеранам, спортсменам. Фонд супроводжує багато соціальних програм, зокрема повністю під опікою фонду знаходяться дніпропетровські борці, які завойовують золото на міжнародній арені.

en_US