buttons

День Святого Миколая у шпиталі

День Святого Миколая у шпиталі

01.09.2021

19 грудня 2014р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” разом із представниками УПЦ Київського патріархату відвідав дніпропетровський військовий госпіталь, у якому перебувають військовослужбовці, які отримали поранення у зоні АТО.

Усі ми на День Святого Миколая, хотіли зробити приємне бійцям. Наш фонд надав шпиталю подарунки, соки, мандарини, різні солодощі для українських бійців. Владика Дніпропетровський та Павлоградський Симеон освятив та подарував молитовники, книги та іконки із зображенням Святого Миколая. Разом з іншими служителями церкви Симеон заходив до кожної палати, вітав усіх зі святом, бажав усім міцного здоров’я, швидкого одужання, цікавився звідки родом бійці… У шпиталі ми зустріли одного із служителів УПЦ Київського патріархату отця Олександра. Владика Дніпропетровський та Павлоградський Симеон, звичайно, дізнався отця Олександра і з гордістю сказав про те, що отець Олександр один із тих, хто брав участь на Майдані та пішов добровільно воювати в зону АТО. У кожній палаті ми бачили на стінах дитячі малюнки, які були передані бійцям, які перебували на лікуванні у військовому шпиталі. Як сказали нам самі військовослужбовці, ці малюнки заряджають усіх життєвою енергією, є ніби оберегами для них. Дуже багато плакатів, дитячих малюнків на стінах у коридорах шпиталю. Це все видно на наших фотографіях.

У шпиталю обласне ДТВ взяло інтер’ю у Владики Дніпропетровського та Павлоградського Симеона та віце-президента Міжнародного благодійного фонду Іванилової Яни. Владика Симеон зокрема сказав, що УПЦ Київського патріархату завжди підтримувала та підтримує незалежність Української держави, українських воїнів, про що неодноразово заявляв Патріарх УПЦ Київського патріархату Філарет, що наш народ подолає всі труднощі та всі ми житимемо у процвітаючій Україні. Владика Симеон подякував Президенту МБФ “Солідарність” Олександру Володимировичу Петровському та його фонду за його благодійну діяльність, за допомогу дніпропетровському шпиталю.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Іванилова Яна журналістам обласного ДТВ сказала, що Президент фонду “Солідарність” Олександр Володимирович Петровський приділяє велику увагу благодійній діяльності, зокрема підтримці військовослужбовців, які отримали поранення в зоні АТО. Неодноразово закуповувалися медикаменти, дороге медичне обладнання до дніпропетровського шпиталю за власні кошти Олександра Володимировича Петровського. Проводились концерти для поранених та військовослужбовців із зони АТО, членів їхніх сімей. Зараз за рахунок коштів Президента нашого фонду, завдяки волонтерам, ведуться внутрішні будівельні оздоблювальні роботи в одному з корпусів госпіталю. Ми хочемо, щоб усі приєднувалися до нас і надавали матеріальну, іншу посильну допомогу.

en_US