buttons

День Конституції України

День Конституції України

01.09.2021

День Конституції України вважається одним із почесних державних свят. Протягом багатьох століть українці вели тяжку боротьбу за свою свободу, бажаючи жити за своїми законами та традиціями. Тому ухвалення головного законопроекту – це свято, яке доводить, що всі спроби здобути суверенітет та незалежність були не марними.

Конституцію України затвердили 1996 року. Усі урядовці працювали над укладанням доленосного законопроекту протягом всієї ночі з 27 на 28 червня. Депутатами було розглянуто важливі питання щодо державної мови, символіки та права громадян на приватну власність.

Ухвалення Конституції, яка має найвищу юридичну силу, зміцнило авторитет України серед інших країн. Відповідно до законів, главою держави є президент, який має гарантувати ухвалення та дотримання Конституції. При цьому всередині країни головну цінність становить людина, її життя, здоров’я та гідність.

Щороку на честь Дня Конституції України в країні відбуваються різноманітні заходи, вулиці прикрашаються транспарантами та прапорами. У містах відбуваються вітальні концерти.

en_US