buttons

Влада Запоріжжя виставить на аукціон пам’ятник Леніну

Влада Запоріжжя виставить на аукціон пам’ятник Леніну

12.09.2021

У Запоріжжі планують звести пам’ятник бійцям АТО на вилучені з продажу скульптури Леніна кошти. Відповідні для продажу скульптури документи мають на меті підготувати до березня 2017 року.
Пам’ятник висотою у 20 метрів, який було демонтовано у Запоріжжі минулого року в рамках декомунізації, хочуть продати шляхом аукціону. Задля збереження цілісності скульптури, що значною мірою впливає на її майбутню вартість, від постаменту її вдалось від’єднати тільки через 30 годин безперервної роботи. Вже впродовж 10 місяців пам’ятник перебуває під постійним наглядом комунальників і знаходиться на території водоканалу.
На кошти, вилучені з продажу пам’ятника Леніну, міська рада планує звести монумент в пам’ять загиблих бійців у зоні АТО. Даний проект вже внесено на сесію міської ради Запоріжжя. У міській раді прогнозують, що рішення по даному питанні буде винесено до березня 2017 року.
Нагадаємо, велику кількість пам’яток, які було демонтовано в рамках декомунізації по всій території України зникли у невідомому напрямку. Із пам’ятників радянських часів та їх залишків планувалось створити парк-музей тоталітаризму у Києві, який був б аналогом литовського парку тоталітарного режиму.

en_US