buttons

Відзнака імені Олеся Гончара журналу Бористен за 2016 рік

Відзнака імені Олеся Гончара журналу Бористен за 2016 рік

12.09.2021

27.02.2017 р. відбулося вшанування лауреатів відзнаки імені Олеся Гончара.
Ця відзнака була запроваджена Всеукраїнським щомісячником «Бористен» у 2003 році.
«Щорічна відзнака імені Олеся Гончара вже довгий час є не просто вшануванням гідних особистостей , це ще своєридний спосіб поєднати тих, хто живе з Україною в серці, незалежно від національності та громадянства» — вважає незмінний шеф-редактор журналу «Бористен» Фідель Сухоніс.

Лауреатами відзнаки імені Олеся Гончара журналу «Бористен» за 2016 рік визнані:

Олександр Петровський – м. Дніпро, Україна – за багаторічну плідну меценатську діяльність, спрямовану на духовне відродження українського народу та утвердження христианських цінностей в Україні.

Петро Пелюх – Нью-Джерсі, США – за системну громадську та політичну діяльність спрямовану на розбудову української України.

тер Амазасп Бабуджян – м. Дніпро. Україна – за багаторічну гуманітарну діяльність і духовно-просвітницьку працю.

Марта Підлісна(Людмила Марчук) – м. Рівне, Україна – за високохудожні твори малої прози (цикл новел та оповідань), спрямованих на духовне виховання молоді.

Любов Василів – Базюк – м. Торонто, Канада – за системні публікації в журналі «Бористен», які розкривають злочинну сутність імперської Росії у ставленні українського народу та української держави.

Дніпропетровська обласна організація Конгресу азербайджанців України ( голова Гудрат Гаджієв, заступник голови Наджаф Мамедов) – м. Дніпро, Україна – за багаторічну діяльність, спрямовану на поглиблення та розвиток культурних, політичних та економічних стосунків поміж Україною та Азербайджаном.

en_US