buttons

Відвідати Туреччину тепер можна без закордонного паспорта

Відвідати Туреччину тепер можна без закордонного паспорта

12.09.2021

Українці зможуть відвідувати Туреччину за спрощеною системою. Завдяки домовленості між представниками влади обох держав відтепер для поїздки громадян не потрібні закордонні паспорти.

У результаті візиту прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до столиці Туреччини відбувся значний крок уперед у відношенні візового режиму між двома державами. Як стало відомо після зустрічі Гройсмана з очільником зовнішньополітичного відомства Туреччини Мевлютом Чавушоглу, громадяни України відтепер зможуть відвідувати країну без закордонного паспорта.

Як офіційно повідомили, для візиту українців до Туреччини достатньо мати при собі внутрішній загальногромадянський паспорт України.

Таке рішення, за переконанням як турецької, так і української сторони, на краще змінить туристичний сектор Туреччини і дозволить збільшити кількість українських відпочивальників у цій державі. Мевлют Чавушоглу має переконання, що завдяки такому рішенню вже у 2017 році будуть помітні значні зрушення у туристичному секторі, особливо враховуючи те, що 30 відсотків громадян України не мають закордонного паспорта.

en_US