buttons

Відкрили нові спортмайданчики у чотирьох школах Дніпра

Відкрили нові спортмайданчики у чотирьох школах Дніпра

11.09.2021

16 жовтня, у чотирьох школах Дніпра відкрили зручні спортмайданчики, футбольні поля які покриті штучною травою і гумовими вставками. У дніпровських школах № 2, № 120, № 143 і № 123 урочисто відкрили зручні спортивні майданчики з покриттям, яке зменшує травмонебезпечність занять.

Будівництво фінансувалося відразу з двох джерел – міського та центрального.
Голова ФФУ Андрій Павелко,який і відкрив ці маленькі споруди. впевнений, що тепер на майданчиках будуть тренуватися і грати учні загальноосвітніх шкіл.
«Школа №120 для мене рідна. До слова, в ній також навчався один з найвизначніших футболістів України та Європи Олег Протасов. Яскраві футбольні традиції має і школа №2, де понад сто років тому був відкритий один з перших в Дніпрі футбольних стадіонів. Упевнений, що приклад Протасова і наявність класних міні-полів надихнуть багатьох місцевих хлопчаків і незабаром тут з’являться нові зірки українського футбол», – вважає президент ФФУ.
Нагадаємо, що у Слобожанському на Дніпропетровщині будують сучасний спорткомплекс. 250 дітей і дорослих на день зможуть займатися улюбленими видами спорту та відвідувати СПА-процедури.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” впевнений що поява нових спортивних об єктів буде сприяти розвитку насамперед дитячого спорту і дозволить долучити до занять спортом яка можна більше дітлахів.

en_US