buttons

В УКРАЇНІ ПРОЙДЕ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ-КІНОЛОГІВ

В УКРАЇНІ ПРОЙДЕ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ-КІНОЛОГІВ

10.09.2021

З 27-го по 29-те вересня поточного року мальовниче містечко Мукачево, розташоване у Закарпатті, стане центром вражаючого Першого всеукраїнського Чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів. За звання найвправніших тут змагатимуться не тільки поліцейські-кінологи, а й представники цієї непростої професії, зайняті на прикордонній та пенітенціарній службах Української держави.

У три вересневих днів до Закарпаття з’їдуться більше тридцяти найкращих кінологів нашої держави, чиї службові собаки змагатимуться між собою у найрізноманітніших вправах, зокрема, у подоланні важкої 200-метрової смуги перешкод, оперативному пошуку наркотиків та зброї, швидкому затриманні уявних злочинців та змаганні з виконання комплексу вправ спеціальної підготовки для розшукових собак.

Урочиста церемонія нагородження переможців та закриття Першого всеукраїнського Чемпіонату-2016 відбуватиметься ввечері, 29-го вересня. Організатори змагань вже запрошують прийняти участь у яскравому спортивному заході не тільки любителів службових собак, а й усіх бажаючих, гарантуючи дійсно незабутні враження від дебютних для України змагань.

en_US