buttons

В 2007 році Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” продовжив свою благодійну діяльність.

В 2007 році Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” продовжив свою благодійну діяльність.

01.09.2021

В 2007 року Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” продовжив свою благодійну діяльність. Багато добрих справ зроблено нашим фондом. Представники Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” побували у багатьох місцях, надали допомогу нужденним. Пропонуємо Вам ознайомитись з архівом акцій міжнародного благодійного фонду “Солідарність” у 2007 році.

14-15 грудня 2007р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” спільно з СК “Ведмідь” (м.Дніпропетровськ) провели Перший Міжнародний турнір з вільної боротьби “Солідарність” серед молоді, в якому брали участь спортсмени із шести країн СНД та України. Цей турнір став справжнім святом спорту для всіх учасників, гостей та дніпропетровців.

09 листопада 2007р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” надав благодійну допомогу на реконструкцію парафіяльного двору Храму Святого рівноапостольного князя Володимира.

13 жовтня 2007р. у Дніпропетровську сталася страшна подія – вибухнув житловий будинок на вулиці Мандриківській… Багато городян, жителі України були шоковані цією страшною подією, людськими жертвами…

20 жовтня 2007р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” спільно з програмою “Губернські хроніки”, а також за підтримки бізнес-структур міста Дніпропетровська та області надали благодійну допомогу сім’ям, які постраждали від вибуху побутового газу будинку на вул. Мандриківська, 127 у Дніпропетровську.

11 жовтня 2007р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” надав благодійну допомогу дитячій міській клінічній лікарні №6 для придбання медичного обладнання.

11 липня 2007р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” надав благодійну допомогу членам Дніпропетровського міського товариства інвалідів “ДніпроОІН” на оздоровлення.

01 липня 2007р. Міжнародний благодійний фонд “Солідарність” у рамках акції “Щасливе дитинство” надав благодійну допомогу для ремонту двору та дитячого майданчика для дитячого будинку “Сім’я”.

en_US