buttons

Український камерний хор отримав гран-прі на міжнародному конкурсі

Український камерний хор отримав гран-прі на міжнародному конкурсі

12.09.2021

Камерний хор дівчат Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка отримав 1 місце у 3 номінаціях в тому числі в конкурсі на Гран-прі у XII Міжнародному фестивалі – конкурсі духовної музики, який тривав з 13 по 15 січня 2017 року в Латвії у м. Даугавпілссі.

Особливу відзнаку Камерний хор дівчат КССМШ імені М.В. Лисенка під орудою Юлії Пучко – Колесник – художнього керівника та диригента, заслуженого діяча мистецтв України – Гран-прі Конкурсу – отримав за високий рівень виконання твору сучасного українського композитора Ірини Алексейчук. Юні вокалісти виконали твір – духовний диптих «Вечірня молитва»- «Царю небесний» та «Слава Отцю, Сину та Святому Духу».

Це вже не перше творче досягнення мистецького колективу. Камерний хор дівчат КССМШ імені М.В. Лисенка знаний молодіжний хоровий колектив не тільки в Україні, а і в європейському просторі: за останні сім років колектив отримував Гран-прі і призові місця: в Литві – 2013р.-2016р., в Чехії – 2009 р., 2013р., Італії – 2010р., Польщі – 2011р., 2013р., Франції (Вернон), Італії (Рим ) – 2016 р.

Мінкультури щиро вітає творчий колектив Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка з високими відзнаками за їх мистецькі досягнення.

 

en_US