buttons

У Києві покажуть науково-популярні короткометражки про дослідження в Антарктиці

У Києві покажуть науково-популярні короткометражки про дослідження в Антарктиці

12.09.2021

14 листопада 2017 року МОН спільно з Посольством Франції в Україні та Французьким культурним центром влаштовують вечір короткометражного кіно про Антарктику. Глядачам покажуть три науково-популярних фільми, присвячених дослідженням крижаного континенту Україною та Францією.

Після перегляду присутні зможуть поспілкуватися з вченими-учасниками антарктичних експедиції з обох країн, авторами фільмів, а також долучитися до дискусії «Розширюючи франко-українські наукові горизонти в Антарктиці».

Початок: о 19.00

Місце проведення: Медіатека Французького інституту в Україні (м. Київ, вул. Гончара, 84)

Участь у заході, зокрема, візьмуть Дмитро Чеберкус, представник Уряду України при Секретаріаті Договору про Антарктику, Ів Френо, директор французького полярного інституту Поль-Еміль Віктор, Іван Парнікоза, український біолог, учасник антарктичних експедицій.

Вхід вільний.

Захід відбудеться в межах Місяця документального кіно Франції в Україні.

Нагадуємо, що 1 квітня 2017 року до Антарктиди вирушила 22-га Українська антарктична експедиція, а наприкінці квітня в МОН пройшла урочиста зустріч 21-ї експедиції – її учасники вивчали озонову діру, міграцію пінгвінів, вплив тривалого перебування в погодних умовах Антарктики на організм людини тощо.

en_US