buttons

Супербій у Лас-Вегасі

Супербій у Лас-Вегасі

10.09.2021

У суботу у Лас-Вегасі на «Ті-Мобайл Арені» пройде один із найрейтинговіших поєдинків цього року – Андре Уорд зустрінеться із Сергієм Ковальовим.
У кар’єрі обох боксерів ще нема поразок – Уорд записав на свій рахунок 30 «сухих» перемог, Ковальов не поступився титулом 31 раз. Тепер спортсмени претендують на звання кращого боксеру світу незалежно від вагової категорії, а також мають захистити титули WBA, WBO та IBF.
Прямий ефір транслюватиме канал HBO, окрім США бій покажуть в більш ніж тридцяти країнах світу, в тому числі у Великобританії, Німеччині, Швеції, Канаді та Новій Зеландії. Вже за перші декілька днів анонсу організатори зібрали 2 мільйони доларів від продажу квитків на поєдинок. Серед гостей можна чекати навіть Президента США Дональда Трамка, який є великим прихильником боксу.
За інформацією ЗМІ, Уорд за бій з Ковальовим гарантовано отримає гонорар у розмірі 5 мільйонів доларів. Сума заробітку Ковальова за різними оцінками може скласти до 7 мільйонів. Відомо, що контракт на бій передбачає обов’язковий реванш у разі поразки росіянина.

en_US