buttons

Сучасні ортопедичні ліжка

Сучасні ортопедичні ліжка

28.04.2022
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» з 2014 року допомагає лікарням Дніпропетровського регіону. Благодійники постійно привозять до медзакладів необхідні ліки та сучасне медичне обладнання. А з початком війни в Україні, така підтримка стала ще пліднішою. Цього разу медики отримали необхідні багатофункціональні ортопедичні ліжка.
Десять багатофункціональних ортопедичних ліжок з протипролежневими матрацами слугуватимуть для зручного розміщення хворих однієї з лікарень Дніпропетровщини. Лікарі розповідають – тепер їх пацієнти ставатимуть на ноги швидше.
«На сегодняшний день большое количество пациентов проходят лечение у нас в отделении. Благодаря фонду солидарность, который нам поставил необходимое количество функциональных кроватей с противопролежневыми матрасами, это лечение будет проходить гораздо быстрее и эффективнее. То есть пациенты будут подниматься и активизироваться в гораздо короткие сроки, что естественно благоприятно влияет на заживление ран и на восстановление функций опоры и хотьбы пациентов. Спасибо фонду «Солидарность» за такую помощь», – розповів завідувач відділення ендопротезування великих суглобів Олександр Губарик.
Медики сподіваються невдовзі замінити всі звичайні ліжка в лікарні на сучасні ортопедичні. Це може стати реальним у тому числі завдяки допомозі благодійників.
«Мы получили очень весомую помощь от фонда «Солидарность» Александра Петровского – это ортопедические кровати. Это крайне необходимое медицинское оборудование для более полноценного успешного лечения пациентов с травмами опорно-двигательной системы. Они позволяют принимать необходимое медицинское положение в кровати, транспортировать больных, улучить уход за ними и обеспечить более качественный конечный результат», – зазначив завідувач відділення травматології та ортопедії Валерій Томілін.
Підтримка медиків Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського “Солідарність” була завжди: і в мирний час, і нині – у важкий для країни. Налаштовані й надалі не збавляти обертів.

en_US