buttons

Серіали можуть спровокувати погіршення пам’яті

Серіали можуть спровокувати погіршення пам’яті

11.09.2021

Багатосерійні фільми і телешоу шкодять нервовій системі та психічному здоров’ю людини, передусім – погіршують пам’ять та викликають безсоння. Про це заявили науковці, провівши досліди за участю добровольців – поціновувачів серіалів.

Науковці зі Сполучених Штатів та Бельгії, провівши тривалі дослідження, переконують, що ті, хто часто дивиться серіали, не лише стають залежними від улюблених телешоу, але й отримують на додачу проблеми з психікою та нервовою системою.

Як розповіли дослідники Мічиганського та Католицького університету Льовена, звичка постійно дивитися серіали спричиняє погіршення пам’яті, загальмовуванню реакції та поступово призводить до погіршення сну.

Результати таких припущень підтвердили дослідження стану фізичного та психічного здоров’я добровольців різного віку та соціального стану: науковці з’ясували, що майже всі, хто має звичку регулярно протягом тривалого часу дивитися телешоу, страждають на хронічне безсоння та погіршення пам’яті. У зв’язку з цим учені порадили відмовитися від цієї звички, замінивши перегляд серіалів перед сном вечірньою прогулянкою.

en_US