buttons

«Red Bull» та «Aston Martin» готують свій спільний гіперкар

«Red Bull» та «Aston Martin» готують свій спільний гіперкар

10.09.2021

«AM-RB 001» – таку назву отримав засекречений проект гіперкару, котрий спільними зусиллями створюють компанії «Aston Martin» та «Red Bull». Причому, проект такого масштабу вищезазначені творці майбутнього гіперкару ініціювали та розпочали разом вперше.

 

Звісно, кожен новий автомобіль із майбутнім префіксом «гіпер» націлений виключно на те, щоб наздогнати та перегнати легендарного «Veyron» – останнього на сьогоднішній день представника надшвидкісної родини «Bugatti», чия швидкість, залежно від модифікаційної версії, складає 407-415 кілометрів на годину. Чи зможе новенький «AM-RB 001» побити цей вражаючий рекорд, наразі невідомо, оскільки лише за десять секунд автомобіль здатен розігнатися до неймовірних 320-ти кілометрів на годину. Проте, чи є ця цифра швидкісною межею спільного дітища «Red Bull» та «Aston Martin», поки що загадка. До того ж, команда інженерів проекту продовжує мистецьки інтригувати автомобільну аудиторію, наголошуючи на тому, що підвіска їхнього гіперкару, як і силова система, стала ще більш досконалою, а плавність дизайну автомобільного кузову зменшить повітряний опір гіперкару під час розгону, що дозволить автомобілю стати ще швидшим.

Цікаво, що вартість новинки поки що також тримається у секреті. Але кількість новостворених гіперкарів вже засмучує потенціальних покупців, оскільки зійдуть з конвеєру лише 175 одиниць, з яких 150 зможуть їздити дорогами загального користування, а 25 стануть орієнтованими виключно на гоночний трек.

en_US