buttons

Представлено логотип Чемпіонату світу з хокею-2017

Представлено логотип Чемпіонату світу з хокею-2017

11.09.2021

Майбутній спортивний хокейний турнір, котрий наступного року прийматиме український Київ, обзавівся власним яскравим логотипом. За словами представників Організаційного комітету Чемпіонату світу з хокею у Першому дивізіоні групи «A», найважливішим у розробці вищезазначеного логотипу було поєднання інформаційної складової та суто українського патріотичного колориту. І, зважаючи на той факт, що дизайнери, створюючи лого майбутнього хокейного ЧС, використали і кольори державного прапору України, і назву турніру, і головні символи цього захоплюючого виду спорту, зі своїм непростим завданням вони впоралися якнайкраще.

 

Важливо додати, що проходитиме турнір в останні квітневі дні наступного року у київському «Палаці спорту». Разом з Українською державою у групі «А» виступатимуть хокейні збірні колективи з таких країн як Австрія, Польща, Угорщина, Казахстан та Південна Корея. Переможці ж змагання отримають перепустку до елітного хокейного дивізіону, де продовжать битву за звання найкращої хокейної команди.

Цікаво, що столиця України не вперше приймає подібні спортивні заходи. У 2011-му році хокейний ЧС вже проходив у Києві, а рівно через два роки центром турніру був тоді ще український вільний Донецьк.

en_US