buttons

Допоможемо Марченку Ігорю

Допоможемо Марченку Ігорю

01.09.2021

До міжнародного благодійного фонду “Солідарність” звернулася Марченко Світлана Василівна за допомогою для сина Марченка Ігоря 2003р.н. з діагнозом: прихована вада серця (дефект міжпередсерцевої перегородки.

Ігореві провели операцію з метою встановлення оклюдера, але операція пройшла невдало – оклюдер не встановили. Через це дитина перенесла ще одну операцію, але вже в м. Братислава, де було встановлено оклюдер, але через неакуратну роботу на серці при першій операції, та травмування органів дитини, все – це призвело до механічного інсульту, а як наслідок блокаді клітин головного мозку, що відповідають за рухову функцію організму, параліч правої руки та ноги та як ускладнення гіперкінез. Необхідна термінова реабілітація, оскільки у людей, які перенесли інсульт, дуже обмежений час на відновлення від 1 до 3 років.

У нашій країні повна реабілітація дитини неможлива, тому що немає напрацювань, пов’язаних із реабілітацією дітей із встановленим оклюдером. Невдало проведена операція у нашій клініці, не встановлений вчасно діагноз, призвели до інвалідності дитини. Лікування проводимо далі, власними силами, а на це потрібно додаткові витрати до того, що вже є. Батьки Ігоря знайшли відповідний для нього реабілітаційний центр – АДЕЛІ Центр. Це реабілітаційний заклад із максимально інтенсивною терапією та найбільш індивідуальним підходом у Європі. Фахівці центру АДЕЛІ підготували спеціальну програму для нього, і навіть отримали запрошення, але немає коштів для оплати лікування та виїзду до місця реабілітації. Також зверталися за допомогою до місцевих органів влади, адміністрації президента, але все безрезультатно. На даний момент, мама Ігоря не має можливості працювати у зв’язку з його лікуванням. Окрім Ігоря 7 років, який перебуватиме на інвалідності, у сім’ї є ще неповнолітня дитина Марченко Василь 15 років, чоловік Світлани працює автомеханіком, але грошей катастрофічно не вистачає. Давайте не залишимося байдужими до біди Ігоря та спільними зусиллями допоможемо йому повернути всю повноту життя. Адже вона в нього тільки починається. Кошти ви можете перераховувати:

Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»:

р/р 26001050000643 КБ “ПриватБанк”

м. Дніпропетровськ МФО 305299

ДКПО 26438886 Призначення платежу: благодійна допомога на лікування

Марченка Ігоря.

en_US