buttons

Остап Семерак: «План заходів із реалізації нової державної політики у сфері зміни клімату внесено на розгляд Уряду»

Остап Семерак: «План заходів із реалізації нової державної політики у сфері зміни клімату внесено на розгляд Уряду»

11.09.2021

У Кабінеті Міністрів України на розгляді знаходиться План заходів щодо реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату у період до 2030 року. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів під час засідання Комітету Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ з питань енергетичної безпеки, який розпочав роботу в Києві.

Документ містить перелік безпосередніх дій щодо адаптації до зміни клімату, а також протидії природним лихам та катастрофам, які можуть виникати у результаті цих змін.

«Торік Уряд схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року. Концепція написана у дусі Паризької угоди. Вона також включає Стратегію низьковуглецевого розвитку, в якій закладено довгострокове бачення переходу економіки України до моделі сталого розвитку або ощадливого використання природних ресурсів», – пояснив Остап Семерак, зазначивши, що проект Стратегії було винесено наприкінці вересня на публічне обговорення.

Крім того, наразі на розгляді у Кабінеті Міністрів України знаходиться План заходів щодо реалізації Концепції, який містить перелік безпосередніх дій щодо адаптації до зміни клімату.

«Ці документи не лише визначають нову національну кліматичну політику України, але й мають сприяти впровадженню поточних низьковуглецевих проектів. Це непростий шлях інтеграції принципів сталого розвитку у національні, регіональні та місцеві стратегії та системи розвитку», – резюмував Остап Семерак, зазначивши, що більшість країн світу вже зараз переорієнтовують свої економіки на моделі сталого розвитку.

en_US