buttons

Незабаром з’явиться Український культурний фонд

Незабаром з’явиться Український культурний фонд

12.09.2021

Верховна Рада прийняла рішення про створення Українського культурного фонду. Таку назву матиме державна організація, що займатиметься питаннями культурного розвитку України та розпочне свою роботу найближчим часом.

У парламенті було прийнято рішення про створення Українського культурного фонду, що становитиме бюджетну організацію та буде займатися сприянням національно-культурного розвитку України.

Діяльність фонду, за визначенням прийнятого Верховною Радою законопроекту, буде координуватися органом виконавчої влади, що відповідає за формування та реалізацію державної політики у культурній та мистецькій сферах держави.

Незабаром відповідальним органом – Міністерством культури, буде прийнято рішення про призначення голови створеного фонду. Ця посадова особа здійснюватиме свою діяльність на громадських засадах і зможе перебувати на своєму пості не більше 4 років.

Що стосується фінансування, за прийнятим Верховною Радою законом на діяльність і розвиток Українського культурного фонду буде виділятися визначена законом про Державний бюджет сума. Однак незважаючи на державний характер утримання фонду фінансування з альтернативних джерел закон не забороняє.

en_US