buttons

Найкращі спортивні досягнення Дніпропетровська – 2009

Найкращі спортивні досягнення Дніпропетровська – 2009

01.09.2021

Однією з найяскравіших подій 2010 року став проект “Найкращі спортивні досягнення Дніпропетровська – 2009”. Наше місто Дніпропетровськ має потужну промислову основу та науковий потенціал. Але не можна уявити наш Дніпропетровськ без спортивних досягнень…

У місті зроблено багато для розвитку спорту. У Дніпропетровську одинадцять стадіонів, вісімнадцять плавальних басейнів, сорок дев’ять тенісних кортів, дві кінноспортивні школи, 288 спортивних залів. Саме Дніпропетровськ став ковалі таких спортивних знаменитостей, як Султан Рахманов, Оксана Баюл, Володимир Шацьких, Олена Акопян, Ігор Матвієнко, Євген Браславець та багато інших.

У церемонії нагородження “Найкращі спортивні досягнення Дніпропетровська – 2009” було 15 номінацій: “Фізкультурно-спортивний клуб року”, “Молодий талант року”, “Кращий тренер року”, “Спортивна Федерація року”, “Турнір року”. У номінації “Турнір року” володарем першого місця став “Міжнародний турнір з вільної боротьби “Солідарність”, який організовано Міжнародним благодійним фондом “Солідарність” президент Олександр Володимирович Петровський та КСБ “Ведмідь” президент Василенко Є. Н. У номінації “Меценат року” переможцем став Кондратьєв Валерій Валерійович, титул “Спортивна Федерація року” завоювала Федерації сучасного п’ятиборства, президент Тімарьов Сергій Віталійович.

Церемонія нагородження “Найкращі спортивні здобутки Дніпропетровська – 2009” стала справжнім святом не лише для номінантів, а й для всіх присутніх. У залі було багато знаменитих спортсменів, ветеранів спорту, почесних гостей, журналістів, усіх, хто безпосередньо пов’язаний зі спортом. Сама церемонія чергувалася відеокліпами номінантів, показовими виступами спортсменів та танцями. Після урочистості був концерт відомого виконавця Гарика Кричевського.

Особливо хочеться сказати про Ірину Георгіївну Зайцеву. Саме вона стала ініціатором даного проекту, вклавши багато сил та енергії у цей видовищний захід, який став яскравою та красивою подією.

en_US