buttons

На Марсі побудують справжнє місто

На Марсі побудують справжнє місто

11.09.2021

В Об’єднаних Арабських Еміратах повідомили про плани щодо залюднення Червоної планети. У найближче сторіччя на Марсі хочуть побудувати перше місто, проекти якого вже оприлюднили на офіційних ресурсах.

В уряді Об’єднаних Арабських Еміратів повідомили про новий проект “Марс-2117”, згідно якому у найближчі 100 років науковці держави працюватимуть над поселенням людей на Червоній планеті. Результатом тривалої наукової роботи має стати побудова першого міста на Марсі.

Про запуск інноваційної програми офіційно оголосили прем’єр-міністр Дубая і принц Абу-Дабі, зазначивши, що протягом найближчих ста років відповідні фахівці будуть готуватися для проведення цієї роботи. За заявами представників уряду, програма підготовки полягатиме в отриманні знань та необхідних наукових здібностей майбутніх спеціалістів, а також у трансформації класичних університетів у дослідницькі центри. Як пояснюється на сайті уряду ОАЕ, одним із завдань, які ще потрібно здійснити, буде вироблення прагнення і стимулу до лідерства у прийдешніх поколінь.

На питання, хто саме стануть першими жителями Марсу та що допоможе землянам тривалий час перебувати на Червоній планеті, урядовці ОАЕ поки не відповідають.

en_US